WWW.CZESCI24.PL - KLIKNIJ TUTAJ!

Uruchomiliśmy, prawdopodobnie największą tego typu platformę nie tylko w Polsce, ale i Europie! CZESCI24.PL to największe przedsięwzięcie w Polskim Internecie.

Odbiorcy hurtowi mogą być zadowoleni. Specjalnie dla nich Czesci24.pl opracowały pierwszy w branży dedykowany panel części samochodowe, który po zalogowaniu umożliwia między innymi: szybki przeglądanie, wybór i zakup online ponad 1 500 000 pozycji; dostęp do aktualnych stanów magazynowych; podgląd cen aktualizowanych codziennie 24/7; help desk (pierwsze tego typu rozwiązanie w branży).

Dzięki dostępowi części bezpośrednio od producentów pomijamy mnóstwo pośredników, wynikiem, czego jest tak atrakcyjna cena. Wszystko po to, aby nasi klienci byli jak najlepiej dopieszczeni w każdym calu!

Jak mogę rozpocząć współprace?

Hurtownicy mogą rejestrować się poprzez formularz rejestrujący w Czesci24.pl, wypełniania wszystkie potrzebne dane do rejestracji oraz odznaczają się jako klient hurtowy. Po tej czynności nasi doradcy sprawdzą dane firmy, zaakceptują konto oraz przyznają wstępny rabat, który każdy partner może negocjować.

Przeglądnie oferty.

Każdy hurtownik po wcześniejszym zalogowaniu się może przeglądać całą ofertę naszej hurtowni już według swojego przyznanego rabatu, oraz jako ułatwienie prezentowane ceny są wyświetlane netto oraz brutto.

Wyszukiwanie poszczególnych części
odbywa się poprzez wybranie Marki>Model>Rodzaju części>Rok. W następnym procesie możemy bardzo dokładnie skrócić proces i ograniczyć wyniki wyszukiwania do kilku pozycji. Dzieje się to za sprawa filtrów, jakie możemy określić. W kolejnej części wybieramy jeszcze dokładniejszy rodzaj części, czy to ma być lewa/prawa strona, przód/tył, pojemność silnika, producent….

Oczywiście wszystkich filtrów nie potrzeba wypełniać. Jedynie te, które są nam potrzebne, po kliknięciu w „filtruj” system odfiltruje już właściwe według zapytania części.

Każdą część możemy dokładnie podejrzeć, jakie ma parametry i przeczytać więcej informacji oraz podejrzeć zdjęcie w dużym rozmiarze.

Jak zamawiać?

Proces dokonywania zamówień Odbywa się równie szybko jak rejestracja. Hurtownik wrzuca kolejno interesującego go części do „koszyka” następnie po wybraniu wszystkich wybiera „realizuj zamówienie”.

W razie wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt z naszym doradcą który pozostaje do Państwa dyspozycji: biuro@czesci24.pl


 

O firmie  | Części samochodowe | Oferta |  Współpraca  |  Cele | Przetargi | Polityka Prywatności  |  Kontakt

© Copyright 2005-2016 PROTAX - Części samochodowe,wyposażenia warszatów, oryginalne, zamienniki,nowe części,części blacharskie,uklady hamulcowe,układy elektryczne ©

Tel. 24 362 00 25