Firma PROTAX powstała w 2005 roku. W naszej ofercie znajdują części zamienne i akcesoria oraz nowe linie produktów o renomowanych markach i dobrym usytuowaniu cenowym. Obecnie firma posiada w swojej ofercie 240 grupy towarowe co daje około 1 400 000  pozycji katalogowych. Produkty dostarczamy do naszych klientów w rejonie poprzez własną sieć logistyczną.

Dysponujemy częściami nowymi jak i używanymi do wszystkich marek aut dostępnych od ręki. Wyposażenia warsztatów, szyby, chemia profesjonalna dla myjni, kosmetyki, opony, części motocyklowe i ciężarowe. Cały asortyment. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Niemożliwe załatwiamy od ręki na cuda trzeba trochę poczekać.
 
  Na bieżąco powiększamy naszą ofertę, systematycznie wprowadzając pozycje do najnowszych modeli, dzięki czemu możemy zaoferować najbogatszy asortyment, w wielu przypadkach niedostępny w innych hurtowniach motoryzacyjnych.

 
Główną strategią firmy stała się jakość towaru, czas realizacji zamówień oraz dostępność części z oferty. Celem naszej działalności jest błyskawiczne zaopatrzenie warsztatów i serwisów samochodowych w potrzebne części po bardzo konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Zamówione produkty dostarczamy w ciągu 24 lub 48 godzin na ternie całej EU oraz całego świata.

 
Stawiając na ciągły rozwój oraz nowe inwestycje to zakup nowych samochodów dostawczych oraz rozbudowa sieci dystrybucji. Stale podnosimy jakość naszych usług zapewniając klientom największy asortyment oraz najszybszą dostawę.

 

O firmie  | Części samochodowe | Oferta |  Współpraca  |  Cele | Przetargi | Polityka Prywatności  |  Kontakt

© Copyright 2005-2016 PROTAX - Części samochodowe,wyposażenia warszatów, oryginalne, zamienniki,nowe części,części blacharskie,uklady hamulcowe,układy elektryczne ©

Tel. 24 362 00 25